امروزه موشن گرافیک یکی از مدرن ترین رسانه های تصویری می باشد که در روند انتقال پیام و محتوا بسیار موثر است. سبکی جذاب و ساده که محتوا را به سادگی انتقال می دهد؛ جذابیت بصری بالا و همینطور حجم پایینی دارد، رنگ هایی که در ساخت آن استفاده می شود جذابیت آن را دو برابر می کند. و بنابراین این سبک قابلیت انعطاف پذیری بالایی در رسانه های مختلف دارد. این ویژگی سبب می شود تا اشتراک گذاری این محتوا با سرعت و تعداد بیشتری انجام شود زمان آماده سازی یک موشن گرافیک باکیفیت به نسبت پایین تر از سایر سبک های ویدئویی است، همینطور قیمت تولید موشن گرافیک به نسبت پایین تر از سایر ویدئوهاست .

کارکردهای موشن گرافیک

نمایشگاه :
شرکت ها و سازمان هایی که در نمایشگاه ها شرکت می نمایند می توانند با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن از موشن گرافیک برای نمایش اهداف و فعالیت های خود جهت نمایش به بازدیدکنندگان استفاده نمایند.
وبسایت ها :
امروزه وبسایت ها خود تبدیل به یک بستر شده اند تا با بارگذاری محتوای چندرسانه ای تعامل با مخاطبان خود را حفظ نمایند. موشن گرافیک یکی از ابزارهای مناسب در این حوزه است.
شبکه های اجتماعی :
با گسترش شبکه های اجتماعی و توجه شرکت ها و سازمان ها برای ورود به این عرصه ، موشن گرافیک این امکان را فراهم می سازد تا با حجم و کیفیت مناسب محتوای مورد نیاز برای مخاطبان به اشتراک گذاشته شود.
مراسمات :
لزوم نمایش یک محتوا به صورت گرافیکی و با زمان محدود باعث شده تا در بسیاری از همایشات و مراسم ها از موشن گرافیک برای نمایش یک محتوای جذاب استفاده گردد.

در صورتی که نیازمند ارتباط با بخش مشاوره شرکت پاریزان جهت بدست آوردن دید دقیقی نسبت به موشن گرافیک و میزان کارایی آن برای پیاده سازی اهداف و محتوای مورد نظر خود هستید ، می توانید از طریق صفحه مشاوره با کارشناسان بخش های متنوع ارتباط برقرار نمایید. ضمنا کارشناسان ما با نیازسنجی بهترین ابزارهای موجود برای ساخت موشن گرافیک ره به شما معرفی می نمایند.

ویژگی های موشن گرافیک شرکت فیلم نو

آماده سازی سریع

قیمت مناسب

گویندگان حرفه ای

افکت های تصویری جذاب

ایده پردازی

افکت های صوتی

تصویر سازی خاص

جدیدترین استانداردهای ساخت

تیزرهای نمایشگاهی

ساخت تیزرهای نمایشگاهی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت و کارخانه ، جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده در محل غرفه شما. این تیزرها به صورت موشن گرافیک (گرافیک و انیمیشن کامپیوتری) ساخته شده و نیازی به فیلمبرداری ندارند. به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی آماده شده و همچنین از هزینه کمتری برای ساخت برخوردارند.

ساخت موشن گرافیک برای كارخانه ، كارگاه و صنایع تولیدی ، هتل ، رستوران ، مراكز خرید ، شركت ها و موسسات

ساخت موشن گرافیک از پروژه های انجام شده شما (ساختمانی ، صنعتی ، معماری ، دكوراسیون و ...)

ساخت موشن گرافیک جهت نمایش روند تولید و معرفی امكانات صنایع مختاف

ساخت موشن گرافیک جهت پخش در غرفه در نمایشگاه های داخلی و خارجی

ساخت موشن گرافیک جهت نمایش در نمایشگرهای شهری و یا تابلو های ال-ای-دی مستقر در نقاط مختلف

ساخت موشن گرافیک جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده داخل فروشگاه یا موسسه شما جهت ایجاد فضای گرم و صمیمی تر برای مشتریان و یا ارباب رجوع شما