امروزه با توجه به برگزاری سالانه نمایشگاه در حوزه های متفاوت و رقابت شرکت ها و سازمان ها و همچنین لزوم معرفی فعالیت ها شرکت ها و کارکرد های کارخانه ، فیلم های نمایشگاهی معرفی شده اند . فیلم های نمایشگاهی با توجه به قیمتشان در محدوده پلن های اقتصادی و با صرفه قرار می گیرند. این فیلم ها با توجه به هدفشان که ارائه مطالب مورد نظر در سریعترین زمان ممکن است دارای زمان کوتاهی هستند . از ویژگی های فیلم نمایشگاهی در کنار کیفیت قابل توجه ، می توان به زمان تحویل سریع و هزینه پایین تر اشاره نمود.

ساخت فیلم نمایشگاهی

در صورتی که برای نمایش فعالیت ها و اهداف خود  در نمایشگرهای نمایشگاهی نیاز به ساخت تیزر دارید ، پیشنهاد ما تیزر تبلیغاتی نمایشگاهی است. در این پلن تجهیزات مورد نیاز پس از مشاوره به درستی انتخاب شده تا ضمن کیفیت قابل توجه ، پروژه خود را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت تحویل بگیرید. ضمنا برای مشاهده اطلاعات دقیق تر می توانید به صفحه تیزر تبلیغاتی مراجعه نمایید. 

در کنار تیزر تبلیغاتی ، طیف دیگری از مشتریان نیازمند پرداخت دقیق تر به فعالیت های خود مانند نمایش خط تولید و معرفی بازارهای خود برای پخش در نمایشگرهای نمایشگاهی هستند ، از این رو نیازمند فیلم تبلیغاتی بوده تا آنچه را که نیاز دارند به تصویر بکشند. فیلم های تبلیغاتی نمایشگاهی از تمامی المانهای فیلم تبلیغاتی بهره می برد. اما آنچه این پلن را متمایز می نماید حداکثر زمان فیلم است که با توجه به انتقال سریع اطلاعات به مخاطبان نمایشگاه اندک می باشد. از ویژگی های این پلن می توان به قیمت مناسب و زمان آماده سازی سریع اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه فیلم تبلیغاتی شوید.

در کنار دو پلن بالا ، برخی دیگر از مشتریان نیازمند انتقال اطلاعات به صورت گرافیکی هستند. موشن گرافیک این امکان را برای شرکت پاریزان فراهم می سازد تا سفارش شما را در سریع ترین زمان ممکن ، بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت آماده نماییم. در این پلن ما از طراحی های گرافیکی و متحرک به جای تصویربرداری و تجهیزات مرتبط استفاده می نماییم. بسته به درخواست مشتری این پلن می تواند بی صدا و یا دارای صدا ( موسیقی - نریشن و افکت های صوتی و .... ) باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه موشن گرافیک مراجعه نمایید.