ویژگیهای فیلم مستند تبلیغاتی و فیلم صنعتی

قدرت در معرفی کالا و خدمات :
یک فیلم تبلیغاتی یا آگهی تصویری موجز و موثر ، به معرفی کالا یا خدمات شما در بازار کمک می کند. و شما و خدمات یا کالاهایتان را با قدرت به عموم مخاطبین معرفی خواهد کرد .
نمایش حسن نیت ، شهرت خدمات :
کمک به مشهور شدن و یا نمایش حسن نیت در عمل کرد شرکت ، که جزء عناصر اصلی در برخورد با رقبای بازار است. تنها با قدرت تصویر و نمایش مسحور کننده فیلم تبلیغاتی است که به دست می آید.
آموزش افراد و روی آوری به خدمات :
شما تنها به وسیله فیلم تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات خودتان است که می توانید به آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.
نمایش تمایز و برتری خدمات و کالاهای شما :
امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.

شرکت ها ، کارخانجات و سازمان ها می توانند با تیم مشاوره شرکت شامل کارشناسان ایده پردازی ، تصویر برداری و فنی به صورت رایگان ارتباط برقرار نموده و ضمن نیازسنجی خواسته های خود از پیشنهادات کارشناسان تیم مشاوره جهت انجام هر چه بهتر سفارش بهره ببرند. کافیست تا از طریق صفحه مشاوره با کارشناسان این بخش ارتباط برقرار نمایید.

* هزینه های مندرج در جدول پایه ی قیمت بوده و مبلغ تعیین شده برای هر پروژه ممکن است کمتر یا بیشتر از ارقام جدول باشد. قیمت نهایی پس از اطلاع از جزییات هر پروژه محاسبه می گردد.

آنچه فیلم نو برای شما مهیا می نماید

تیم کارگردانی با تجربه

تجهیزات به روز

صدا گذاری حرفه ای

تدوین اصولی

تکنیک متنوع تصویر

ایده پردازی مناسب

تصحیح رنگ استاندارد

نورپردازی صحیح

پلن ویژه فیلم تبلیغاتی فیلم نو

شرکت فیلم نو برای مراکز صنعتی و تجاری  کوچک که برای سفارش فیلم تبلیغاتی دارای بودجه محدودی هستند پلن مخصوصی را آماده کرده است. در این پلن مشتریان پس از تماس با کارشناسان تیم مشاوره بر اساس بودجه و یا نیازهای خود برآورد دقیقی از پروژه خود دریافت نموده و بر اساس آن نسبت به سفارش اقدام می نمایند. شرکت فیلم نو ضمن تعهد نسبت به کیفیت بالای سفارش تنها نسبت به تغییر موارد و تجهیزات غیر ضروری اقدام می نماید.

ساخت فیلم تبلیغاتی برای كارخانه ، كارگاه و صنایع تولیدی ، هتل ، رستوران ، مراكز خرید ، شركت ها و موسسات

ساخت فیلم تبلیغاتی از پروژه های انجام شده شما (ساختمانی ، صنعتی ، معماری ، دكوراسیون و ...)

ساخت فیلم تبلیغاتی جهت نمایش روند تولید و معرفی امكانات صنایع مختاف

ساخت فیلم تبلیغاتی جهت پخش در غرفه در نمایشگاه های داخلی و خارجی

ساخت فیلم تبلیغاتی جهت نمایش در نمایشگرهای شهری و یا تابلو های ال-ای-دی مستقر در نقاط مختلف

ساخت فیلم تبلیغاتی جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده داخل فروشگاه یا موسسه شما جهت ایجاد فضای گرم و صمیمی تر برای مشتریان و یا ارباب رجوع شما