بخش عکاسی شرکت فیلم نو متشکل از نیروی متخصص و با تجربه در زمینه های مختلف عکاسی و داشتن تجهیزات روز ، آماده است تا پروژه های شما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهد . ضمنا مشتریان محترم می توانند قبل از انجام سفارش با بخش مشاوره شرکت تماس برقرار نموده تا ضمن آنالیز نیاز ها ، از مناسب ترین تجهیزات و تکنیک های مرتبط اطلاع پیدا نمایند.

در ادامه  زیر مجموعه های بخش عکاسی را به تفکیک مشاهده می نمایید . جهت مشاهده توضیحات و تعرفه هر قسمت کافیست به صفحه آن مراجعه نمایید.

خدمات عکاسی فیلم نو

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می گردد. كارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ، شركت های تولیدی برای عكسبرداری از محصولات جهت استفاده های گوناگون (بسته بندی ، تبلیغات و ...) ، رستوران ها و هتل ها برای ایجاد جذابیت بصری در تبلیغات خود و غیره از این نوع عكاسی استفاده می كنند.

عکاسی تبلیغاتی

عكاسی تبلیغاتی از فضاهای تجاری ، خدماتی و اداری گزینه ی خوبی برای شروع یك كمپین تبلیغاتی خواهد بود. برای چاپ انواع كاتالوگ و پوستر ، تبلیغات اینترنتی ، ایجاد آلبوم عكس و ژورنال های تبلیغاتی ، اولین قدم شما باید انجام عكاسی حرفه ای از اماكن تجاری ، خدماتی و یا محصولاتتان باشد. ما  با صبر و حوصله به نظرات شما گوش می دهیم و سپس با تكیه بر تجربه و تخصص ، تصاویری خارق العاده به شما تقدیم خواهیم نمود.

عکاسی محصولات

عكاسی از محصولات به شیوه درست از اركان پایه ای هنر عكاسی است. صاحبان كالا و خدمات برای نشان دادن محصولات در رسانه ها و یا انواع كاتالوگ و پوستر ، نیاز به داشتن عكسهایی ظریف و دقیق از محصولات خود دارند. رعایت دقیق اصول عكاسی ، سایه ها ، زوایا ، انعكاس نور و غیره از مواردی هستند كه یك عكس تبلیغاتی بی نقص را از سایر عكسها متمایز می سازند. هنگامی كه این خدمات با قیمت هایی بسیار عالی در یك مجموعه جمع گردند ، بهترین گزینه برای انتخاب پیش پای شما خواهد بود. ما خدماتی در سطح كیفی بسیار عالی با قیمت هایی بسیار مناسب را به شما پیشنهاد می دهیم.

عکاسی مراسمات

مانند دیگر سبک‌های عکاسی، عکاسی کنفرانس‌ها و همایش‌های نیز نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی عکس است. در نظر اول ممکن است عکسبرداری از همایش و کنفرانس یا سمینار کاری پیش پا افتاده و عادی به نظر بیاید که کیفیت و ظرافت در آن نقش ندارد، اما در واقع این طور نیست ، عکس‌های خاصی هستند که باید حتما گرفته شوند و شرایط خاصی که مشتریان می‌خواهند حتما جزء عکس‌های گرفته شده، باشند، همچنین لیستی از موقعیت‌های خاص وجود دارند که در آن حتما باید عکس تهیه شود، مانند تصویر اسپانسر‌ها، سخنران‌ها، صحنه‌ی اجرا، پذیرایی و مانند آن.

عکاسی هوایی

امروزه با توجه به ورود وسایل پرنده بدون سرنشین و همچنین دوربینهای کوچک با کیفیت تصویر و سرعت بالا به دنیای تکنولوژی، این امکان برای اشخاص، شرکتها و همچنین مدیران پروژه فراهم‌شده که با صرف هزینه‌های بسیار کمتر از گذشته، امکان استفاده از تصاویر و فیلمهای هوایی با وضوح و کیفیت بسیار عالی برای نه تنها معرفی و تبلیغ محصولشان بلکه مشاهده پیشرفت کار پروژه‌ها و سطح عمومی تحت فعالیت عمرانی‌شان داشته باشند.

عکاسی پانوراما

پانوراما نیز به نوعی از عکاسی نو گفته می شودکه با ابزارهای خاص و با تکیه بر قدرت  نرم افزارهای ویژه انجام می شود . در این نوع عکاسی می توان دید وسیعی از سوژه مورد نظر را  ثبت کرد که گاه وسعت زوایای آن بین ۱۸۰ تا ۳۶۰ درجه می رسد . نشان دادن تمام زوایا، نمایش وسعت دید یک مکان و جزئیات دیگری که معمولا با یک فریم عکس نمی توان به نمایش آنها پرداخت از توانایی های عکاسی پانوراما می باشد. این نوع عکاسی به تازگی پا به عرصه صنعت گذاشته و در آینده جایگاه ویژه ای را در بین همگان به خود اختصاص خواهد داد

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی
عکاسی از خط تولید مراکز صنعتی و کارخانجات
عکاسی دکوراسیون داخلی
عکاسی معماری ، نمای داخلی و بیرونی شرکت ها ، موسسات ، سالنهای زیبایی و …
عکاسی تبلیغاتی خودرو ، عکاسی خودرو در نمای داخلی و نمای بیرونی )
عکاسی پوشاک و صنایع وابسته
عکاسی مبلمان دکوراسیون
عکاسی تبلیغاتی برای برندها
عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول
عکاسی ۳۶۰ درجه پانوراما جهت ساخت تور مجازی با قابلیت مشاهده در وب سایت
عکاسی مواد غذایی
عکاسی از سمینارها
عکاسی طلا جواهر و شیشه و عکاسی استیل