عکاسی محصولات

عكاسی از محصولات به شیوه درست از اركان پایه ای هنر عكاسی است. صاحبان كالا و خدمات برای نشان دادن محصولات در رسانه ها و یا انواع كاتالوگ و پوستر ، نیاز به داشتن عكسهایی ظریف و دقیق از محصولات خود دارند. رعایت دقیق اصول عكاسی ، سایه ها ، زوایا ، انعكاس نور و غیره از مواردی هستند كه یك عكس تبلیغاتی بی نقص را از سایر عكسها متمایز می سازند. هنگامی كه این خدمات با قیمت هایی بسیار عالی در یك مجموعه جمع گردند ، بهترین گزینه برای انتخاب پیش پای شما خواهد بود.

عکاسی از کفش، بسته بندی داروهای گوناگون، لوازم بهداشتی و آرایشی، بسته بندی محصولات غذایی، قطعات یدکی کوچک، لوازم دکوری، زیور آلات و بدلیجات، لوازم الکتریکی و ارتباطی و غیره … .

تعرفه عکاسی محصولات

جهت برآورد دقیق قیمت با ما تماس بگیرید ....

 

 

عکاسی از کفش، بسته بندی داروهای گوناگون، لوازم بهداشتی و آرایشی، بسته بندی محصولات غذایی، قطعات یدکی کوچک، لوازم دکوری، زیور آلات و بدلیجات، لوازم الکتریکی و ارتباطی و غیره ... .

برای اشیاء بزرگتر مانند میز، اجاق گاز و سایر محصولات در اندازه های مشابه، قیمت با اندکی افزایش همراه خواهد بود که بر اساس جنس و اندازه محصول معین می گردد.

ویرایش، اصلاح رنگ ها، رفع ایراد های خود محصول مانند گرد و غبار، حذف لکه ها، ترمیم نقاط مواج در سطوح محصولات بدون هزینه انجام می شود.

نورپردازی اصولی و تخصصی بوده و سعی بر آن است که با ایجاد سایه روشن در زوایای مختلف بافت محصول را بیشتر نمایان کنیم.

انجام عکاسی هم در آتلیه طراحی ما و هم در محل مورد نظر شما امکان پذیر می باشد.

انجام عکاسی محصولات

مواد غذایی

طلا و جواهر

مبلمان

کیف و کفش

لوازم خانگی

لوازم دکوری

محصولات بهداشتی

قطعات