عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می گردد. كارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ، شركت های تولیدی برای عكسبرداری از محصولات جهت استفاده های گوناگون (بسته بندی ، تبلیغات و …) ، رستوران ها و هتل ها برای ایجاد جذابیت بصری در تبلیغات خود و غیره از این نوع عكاسی استفاده می كنند.

کارخانجات : نمایش روند تولید محصولات در خط تولید کارخانه

پالایشگاه : نحوه فعالیت پالایشگاه و روند کاری نیروی انسانی

صنایع غذایی : روند تولید محصول از مواد خام تا محصول نهایی و معرفی محصول

معادن : چرخه استخراج مواد خام و کار ماشین آلات

تعرفه عکاسی صنعتی

جهت برآورد دقیق قیمت با ما تماس بگیرید ....

 


انجام عكاسي با تجهيزات پيشرفته و مناسب محيط هاي صنعتي با نور كم يا زياد.
 
امكان انجام عكاسي با تكنيك HDR كه در محيط هاي روباز و صنعتي ، جذابيتي فوق العاده به تصاوير مي بخشد.
 
امكان انجام عكاسي در شب و يا محيط هاي با نور بسيار كم جهت ايجاد جلوه هاي ويژه جذاب. تعرفه عكسبرداري در شب و محيط هاي تاريك تا 20% بيش از تعرفه ذكر شده مي باشد.
 
امكان درج لوگوي شركت يا متن مورد نياز بر روي قسمت هاي مختلف كارخانه مانند مخازن و تانكر ها ، ماشين آلات و غيره به صورت كاملا طبيعي وجود دارد.

ویرایش، اصلاح رنگ ها، رفع ایراد های خود اشیاء مانند گرد و غبار، حذف لکه ها، ترمیم نقاط مواج در سطوح محصولات بدون هزینه انجام می شود.

انجام عکاسی صنعتی

پالایشگاه ها

کارخانجات

نیروگاه ها

خط تولید

معادن

محیط صنعتی

صنایع غذایی

صنایع دارویی

فاکتور های تاثیر گذار در قیمت گزاری عکاسی صنعتی

تجربه

تجربه به عنوان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار همیشه مطرح میباشد. بدین معنی که عکاسان با سابقه دستمزد بیشتری دارند و همیشه تولید کنندگان مهم در کشور نیز بدلیل ریسک کمتر و نتیجه بهتر، با عکاسان باتجربه کار می کنند.

وزن

در عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی در استودیو  هرچه وزن محصولات سنگین تر باشد بدیل زمان بیشتر عکسبرداری و نیاز به منابع انسانی بیشتر، قیمت عکاسی بالاتر خواهد بود.

جنسیت

قیمت عکاسی از محصولات با جنسیت های خاص همانند استیل، شیشه و فلزات بدیل لزوم استفاده از تجهیزات نورپردازی خاص و زمان بیشتر عکسبرداری، بالاتر از قیمت عکاسی از محصولات دیگر میباشد.

مکان عکاسی

هر چه مکان عکسبرداری از محل استقرار عکاس دورتر باشد، هزینه های عکاسی بالاتر خواهند بود.

تجهیزات

یکی دیگر از فاکتورهای مهم تجهیزاتی است که عکاس در اختیار دارد، هرچه این تجهیزات گران قیمت تر باشند هزیه های عکاسی بالاتر خواهند بود. فراموش نفرمایید که تجهیزات گرانقیمت در کیفیت فایل، نورپردازی و سرعت ارئه پروژه تاثیر گذار میباشند.

تعداد فریم

هرچه تعداد عکسهای سفارشی از طرف تولیدکنندگان بیشتر باشد، هزینه های عکاسی هر فریم در مجموع کمتر محاسبه میگردد.

دانش

عکاسانی که تحصیلات آکادمیک در زمینه عکاسی دارند دستمزد بالاتری دارند.

اندازه

هرچه سایز محصولات بزرگتر باشند بدلیل لزوم استفاده از مکان عکسبرداری وسیع تر، تجهیزات ویژه و زمان بیشتر عکسبرداری هزینه های عکاسی بالاتری برای سفارش دهندگان خواهد داشت.