عکاسی تبلیغاتی

عكاسی تبلیغاتی از فضاهای تجاری ، خدماتی و اداری گزینه ی خوبی برای شروع یك كمپین تبلیغاتی خواهد بود. برای چاپ انواع كاتالوگ و پوستر ، تبلیغات اینترنتی ، ایجاد آلبوم عكس و ژورنال های تبلیغاتی ، اولین قدم شما باید انجام عكاسی حرفه ای از اماكن تجاری ، خدماتی و  یا محصولاتتان باشد. ما  با صبر و حوصله به نظرات شما گوش می دهیم و سپس با تكیه بر تجربه و تخصص ، تصاویری خارق العاده به شما تقدیم خواهیم نمود.

تعرفه عکاسی تبلیغاتی

جهت برآورد دقیق قیمت با ما تماس بگیرید ....

 

عكاسي از نماي ساختمان ها و پروژه هاي عمراني ، روند انجام پروژه ، مجتمع هاي تفريحي و گردشگري ، تزئينات نماي ساختمان ، سنگ نما ، درب و پنجره و غيره...
 
عكاسي تبليغاتي از رستوران ، هتل ، كافي شاپ ، سالن هاي پذيرايي ، سالن هاي همايش و كنفرانس ، ميزهاي پذيراي با محوريت فضا و دكور و يا وعده هاي غذايي.

امكان انجام عكاسي در شب و يا محيط هاي با نور بسيار كم جهت ايجاد جلوه هاي ويژه جذاب. تعرفه عكسبرداري در شب و محيط هاي تاريك تا 25% بيش از تعرفه ذكر شده مي باشد.
 
انجام عكاسي با تجهيزات پيشرفته و مناسب جهت پوشش تصويري زواياي ساختمان ها و پروژه هاي با ابعاد مختلف.
 
ايجاد حس رنگ آميزي با نور در شب بر روي پروژه هاي ساختماني.

ویرایش، اصلاح رنگ ها، رفع ایراد های محیطی مانند گرد و غبار، حذف لکه ها، ترمیم نقاط مواج در سطوح بدون هزینه انجام می شود.

در صورت نياز با افزايش 20% به مبلغ كل ، تصاوير دورگيري شده و بدون زمينه و يا با زمينه ي انتخابي (پارك ، آسمان ، شهر...) ارائه خواهند شد.

انجام عکاسی تبلیغاتی

مجتمع مسکونی

هتل ها

پروژه عمرانی

مجتمع تفریحی

کافی شاپ ها

اماکن تجاری

مجتمع ورزشی

سالن های پذیرایی