شرکت ها ، کارخانجات و سازمان ها می توانند با تیم مشاوره شرکت شامل کارشناسان ایده پردازی ، تصویر برداری و فنی به صورت رایگان ارتباط برقرار نموده و ضمن نیازسنجی خواسته های خود از پیشنهادات کارشناسان تیم مشاوره جهت انجام هر چه بهتر سفارش بهره ببرند. کافیست تا از طریق صفحه مشاوره با کارشناسان این بخش ارتباط برقرار نمایید.

* هزینه های مندرج در جدول پایه ی قیمت بوده و مبلغ تعیین شده برای هر پروژه ممکن است کمتر یا بیشتر از ارقام جدول باشد. قیمت نهایی پس از اطلاع از جزییات هر پروژه محاسبه می گردد.

*برای پروژه های خارج از تهران هزینه ها متفاوت است.

*در صورت سفارش تیزرهای دوم و سوم ، هزینه این تیزرها با تخفیف همراه خواهد بود.

آنچه فیلم نو برای شما مهیا می نماید

تیم کارگردانی با تجربه

تجهیزات به روز

صدا گذاری حرفه ای

تدوین اصولی

تکنیک متنوع تصویر

ایده پردازی مناسب

تصحیح رنگ استاندارد

نورپردازی صحیح

پلن ویژه تیزر تبلیغاتی فیلم نو

شرکت فیلم نو برای مراکز صنعتی و تجاری  کوچک که برای سفارش تیزر تبلیغاتی دارای بودجه محدودی هستند پلن مخصوصی را آماده کرده است. در این پلن مشتریان پس از تماس با کارشناسان تیم مشاوره بر اساس بودجه و یا نیازهای خود برآورد دقیقی از پروژه خود دریافت نموده و بر اساس آن نسبت به سفارش اقدام می نمایند. شرکت فیلم نو ضمن تعهد نسبت به کیفیت بالای سفارش تنها نسبت به تغییر موارد و تجهیزات غیر ضروری اقدام می نماید.

طرح ويژه توليد تيزرهای كم هزينه

زمان توليد: 2 هفته الی 1 ماه

هزينه توليد: 2.000.000 تومان

اين شركت جهت حمايت از توليدكنندگان و خدمات دهندگان ايراني طرح ويژه ای برای توليد تيزرهای تبليغاتی با هزينه ثابت 2.000.000 تومان و با زمان توليد 2 هفته الی 1 ماه طراحی كرده است.

تيزرهای مربوط به اين طرح صرفا با قالب موشن گرافيك و يا استفاده از تصاوير آرشيوی توليد می گردد، طرح و داستان به انتخاب گروه و با شرايط توافقی قابل اجرا خواهد بود.

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت پخش در همه شبكه های تلویزیونی و شبكه های استانی

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت پخش در سایت های اینترنتی و یا شبكه های اجتماعی

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت پخش در غرفه در نمایشگاه های داخلی و خارجی

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت نمایش در نمایشگرهای شهری و یا تابلو های ال-ای-دی مستقر در نقاط مختلف

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت پخش در شبكه نمایش خانگی (سی دی و دی وی دی های فیلم و سریال معتبر موجود در بازار)

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده داخل فروشگاه یا موسسه شما جهت ایجاد فضای گرم و صمیمی تر برای مشتریان و یا ارباب رجوع شما